cr

ČEŠTINA PRO CIZINCECzech for foreigners 

- spolupracujeme s Centrem pro integraci cizinců v Ostravě, v rámci této spolupráce probíhají nízkoprahové kurzy pro cizince ve Frýdku-Místku

- využijte i některou z našich dalších slev: kurz 1+1; víkendové kurzy se slevou, slevové kupóny

- if you are interested in Czech for foreigners, please contact us (728 134 031, info@anglictina-im.cz)  • Individuální výuka češtiny pro cizince (Individual tuition of Czech for foreigners)
  • skypečeština pro cizince (Skype Czech for foreigners)
  • Užitečné odkazy (Useful links)
  • Výukové materiály / učebnice

     

    Pro výuku jazyků používáme osvědčené učebnice. Na požádání je možné přizpůsobit výukový materiál Vašim požadavkům. Mimo to jsou v hodinách uplatňovány moderní výukové postupy s využitím internetu a materiálů jako jsou noviny a časopisy. Velký prostor je věnován konverzaci a využití jazyka v běžném životě. Důraz je též kladen na opakování a spolupráci se studentem ve formě domácího studia. Učebnice stejně jako slovníky a ostatní studijní materiály využívané našimi lektory k výuce si u nás můžete zakoupit. Ve městech, kde působíme (Frýdku-Místku, Ostravě, Karviné, Havířově a Frýdlantě nad Ostravicí), vám zakoupené knihy doručíme osobně (bez dalších plateb za poštovné a balné).