flag

DENNÍ POMATURITNÍ STUDIUM ANGLIČTINY - exklusivně v malých skupinkách 

ve Frýdku-Místku - OD 1.9.2015 do 30.6.2016Studium je akreditováno Ministerstvem školství a mládeže České republiky a je určeno všem absolventům středních škol a zároveň i všem zájemcům o intenzivní roční studium angličtiny. Na ty, kteří svou maturitní zkoušku složili na jaře nebo podzim roku 2014 se vztahuje status studenta a je jim přiznáno zdravotní pojištění a jejich rodiče mají nárok na přídavky na děti.

- Výhody studia v naší jazykové škole: INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, INTENZIVNÍ A EFEKTIVNÍ VÝUKA - velmi malé skupinky - maximálně 6-8 studentů ve skupině

- 10 měsíců intenzivní výuky angličtiny / 4 vyučovací hodiny denně

- moderní přístupy, komunikativní metody výuky, materiály on-line

- dopolední či odpolední varianta výuky

- 1 x týdně rodilý mluvčí - intenzivní konverzace

- začínáme v týdnu od 1. září 2015; přihlášky zasílejte nejpozději do 14.srpna 2015 !

- kurz vedou naši kvalifikovaní lektoři

- cena: 29 900 Kč

- učebnice: Oxford Maturita Excellence, FCE Gold Plus (zajistíme - není v ceně kurzu)

- jakékoli nejasnosti vám rádi vysvětlíme osobně, telefonicky, mailem !!!

- přihláška do kurzu je ke stažení zde, případně vám ji rádi zašleme

Pro výuku angličtiny používáme osvědčené učebnice a klademe důraz na konverzační metody výuky. Studium se zaměřuje na všechny aspekty jazyka, tj. konverzace, psaní, gramatika, poslech, čtení. Studium ukončeno certifikátem. Studenti mají možnost složit mezinárodně uznávanou zkoušku v rámci studia (FCE, CAE). Mimo to jsou v hodinách využívány moderní výukové postupy s využitím internetu a materiálů jako jsou noviny a časopisy. Velký prostor je využití jazyka v běžném životě. Důraz je též kladen na opakování a spolupráci se studentem ve formě domácího studia s podporou on-line výukových materiálů.