INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA JAZYKŮJEDNOTLIVCI

 

- u vás doma / v kanceláři / našich prostorách

- doprava lektora k vám je ZDARMA

- ukázková hodina ZDARMA

- audit vašich jazykových znalostí ZDARMA

- lze zahájit KDYKOLIV !!!

- sleva je platná pouze pro nové studenty

- učebnice není součástí ceny výuky, rádi vám ji však zajistíme

- tematické zaměření podle vašich požadavků (od variant odborné profesní jazykové přípravy, přípravu k jazykovým certifikátům, přípravu ke státní maturitě z angličtiny či němčiny až po konverzační výuku s českými lektory či rodilými mluvčími

- ceník individuální výuky najdete zdeZa nejefektivnější formu výuky cizího jazyka je všeobecně považována výuka individuální. Její stěžejními výhodami jsou jednak maximálně efektivní využití výukového času, především však přizpůsobení výuky Vašim konkrétním potřebám a požadavkům. U tohoto typu výuky lze též průběžně měnit termíny a intenzitu výuky dle Vašich časových možností; rovněž tematické zaměření lze přizpůsobovat operativně podle aktuálních potřeb.

Individuální výuka je vhodná především pro ty, kteří jsou časově zaneprázdněni. Individuální výuku lze zahájit kdykoliv. Jde o vysoce intenzivní formu výuky, čemuž samozřejmě odpovídá i na první pohled relativně vyšší cena, nicméně rozdíl oproti pokroku při variantě výuky ve skupině je nesrovnatelný.

Výuka může probíhat ve vašich prostorách (doma, v kanceláři), nicméně nejvhodnější alternativou je výuka v prostorách našich učeben, které jsou pro výuku jazyků vhodně vybaveny. V ceně výuky je samozřejmě zahrnuta i doprava lektora (v případě, že se výuka bude konat u Vás doma či v kanceláři). Samozřejmostí je využívání moderních výukových metod, atraktivních studijních materiálů či audiovizuálních pomůcek. Pro pokročilé rovněž nabízíme možnost individuální výuky s rodilým mluvčímMALÉ SKUPINY- u vás doma / v kanceláři / našich prostorách

- doprava lektora k vám je ZDARMA

- ukázková hodina ZDARMA

- audit vašich jazykových znalostíZDARMA

- lze zahájit KDYKOLIV !!!

- učebnice není součástí ceny výuky, rádi vám ji však zajistíme

- tematické zaměření podle vašich požadavků (od variant odborné profesní jazykové přípravy, přípravu k jazykovým certifikátům, přípravu ke státní maturitě z angličtiny až po konverzační výuku s českými lektory či rodilými mluvčímiRelativně úspornější variantou výuky je jazykové vzdělávání v malých skupinách (do 8 osob), jejichž nesporným pozitivem jsou širší možnosti využívání alternativních forem výuky (například rozhovory, diskuse atd.). Dalším z kladů této formy výuky je vyšší motivace jednotlivých členů skupiny. Efektivita výuky je oproti indivudální variantě snížena, nicméně při nízkém počtu účastníků ve skupině je možné dosahovat rychlých pokroků. Skupinová výuka je vhodná zejména pro rodinné příslušníky, přátele, kolegy z práce.

Výuka může probíhat na vašem pracovišti, doma, či nejlépe v prostorách našich učeben. Změny termínů výuky jsou v této variantě složitější, po dohodě však samozřejmě možné. V ceně výuky je samozřejmě zahrnuta i doprava lektora (v případě, že se výuka bude konat u Vás doma či v kanceláři). Samozřejmostí je využívání moderních výukových metod, atraktivních studijních materiálů či audiovizuálních pomůcek. Výuku ve skupině lze zahájit kdykoliv.